Konzultačný balíček

NA ŠTARTE PODNIKANIA

Na začiatku podnikania Vás čaká množstvo rozhodnutí a musíte urobiť množstvo prvotných krokov, ktoré následne môžu ovplyvniť budúcnosť Vášho podnikania. 
 
 Ak potrebujete na začiatku podnikania pomocnú ruku, pripravil som pre vás konzultačný balíček NA ŠTARTE PODNIKANIA, ktorý je vhodný práve pre začínajúcich podnikateľov, aby ste na začiatku svojho podnikania nabrali istotu a prebehlo tak všetko hladko a bez väčších problémov.
 
 Balíček obsahuje sadu nástrojov a pomôcok a sadu 3 konzultačných hodín priamo so mnou počas ktorých spolu preberieme najdôležitejšie témy a úskalia začínajúcich podnikateľov, aby ste sa tak mohli hneď na začiatku vyhnúť tým najčastejším chybám začínajúcich podnikateľov.

Čo získate a čo vám táto konzultácia prinesie?

  • Získanie prehľadu - Samotné začiatky podnikania môžu byť pre mnohých veľkou výzvou, pretože sa v tom mnohokrát stratia a nevedia, akými krokmi sa uberať. Mnohé z povinností a úkonov si síce uvedomujú, ale nemajú istotu, čo presne musia robiť a čo nie. Na internete je veľa informácií a rád, ale iba niektoré sú pre nich dôležité a kľúčové. Ak sa chcete zorientoavať v množstve informácií, ktoré sa na vás valia, ponúkame Vám konzultačný balíček, ktorý vám pomôže získať jasno v tom, čo vás v podnikaní čaká a čo je dôležité. Naučíte sa, ako sa vyhnúť najčastejším chybám a ako správne rozhodovať v kľúčových situáciách. Kurz Vám poskytne praktické nástroje, ktoré Vám pomôžu efektívne riadiť Vaše podnikanie a dosiahnuť tak úspech. Náš skúsený tím mentorov bude k dispozícii, aby Vám pomohol s každou otázkou, ktorá by sa počas kurzu mohla vynoriť. Neodkladajte svoje rozhodnutie a získajte jasno v podnikaní ešte dnes!
  • Základné vedomosti - Aj keď teória môže byť pre začínajúcich podnikateľov ťažkým súperom, je potrebná základná sada vedomostí na to, aby ste mohli podnikať s istotou. Bez nej to môže byť nesmierne ťažké. Preto sa spoločne pozrieme na najdôležitejšie témy, pojmy a zručnosti, ktoré by ste mali poznať.
  • Plán - Jedným z dôležitých krokov v rámci našich konzultácií je zostavenie podnikateľskej stratégie. Ide o identifikáciu kľúčových faktorov vášho podnikania, označenie rizík a stanovenie cieľov a milníkov na ceste k úspechu. Samozrejme, nezabudneme ani na zostavenie základného obchodného plánu, ktorý vám pomôže orientovať sa v podnikateľskom prostredí a zabezpečiť úspešný štart vašej firmy.
  • ELIMINÁTOR rizík - Čas od času je dôležité zastaviť sa a preskúmať, či je váš podnikateľský plán stále funkčný a udržateľný. V rámci našich konzultačných služieb vám ponúkame zatiaľ len zriedkavý a menej známy prístup - TEST PREŽITIA vašej podnikateľskej stratégie. V rámci testovania overíme, či je vaša cena stanovená správne, či vaše cashflow je udržateľné a či plníte všetky podnikateľské povinnosti. V prípade identifikácie nedostatkov vám poskytneme plán na to, ako ich odstrániť a zlepšiť svoje podnikanie.
  • Nástroje a pomôcky

Kedy konzultáciu využiť?

Keď začínate podnikať

Keď chcete mať podnikanie bez chaosu

Keď chceťe mať v podnikaní istotu

Keď sa chcete vyhnúť najčastejším začiatočnickým chybám

Keď chcete zvládnuť podnikateľské povinnosti ľahko

Keď máte strach a ťažkú hlavu z podnikateľských formalít a povinností


 O  B  J  E  D  N  Á  V  K  A

 
 K   O   N   Z   U   L   T   Á   C   I   E
 

Priebeh programu

  • Objednávka - po uhradení objednávky budete presmerovaní na stránku, na ktorej si vyberiete a rezervujete termín úvodnej konzultávcie.
  • Doručenie materiálov - ihneď po zaplatení objednávky Vám odchádzajú fyzické materiály na vámi určenú adresu. Emailem obdržíte elektronické materiály.
  • Konzultácie - V intervaloch podľa vzájomných možnosti a podľa naplánovaných krokov, prebehnú minimálně 3 konzultácie.  Balíček zvyčajne trvá 8 týždňov.